0944 411 758

O nás

Kvalita a odbornosť

Dlhé roky strávené na bicykli a v športovom segmente nás veľa naučili. Našim klientom tak môžeme garantovať špičkové služby a odborný prístup.

Expresné servisné služby

Sme rýchli, to je naša najväčšia devíza. Biky poznáme lepšie ako svoje topánky, a preto dokážeme expresne vybaviť každý problém.

Individuálny servis na mieru

Každý bike je pre nás jedinečný, a tak k nemu aj prestupujeme. Okrem štandardného servisu vždy robíme aj opravy na mieru každému biku.

Elektrobicykle

Byť špičkou v odbore znamená osvojiť si aktuálne trendy. Preto v rámci našich služieb ponúkame aj kompletný servis elektrobikov s extra starostlivosťou. 

  • 8 0
    rokov športovom segmente
  • 3500 0
    šťastných zákazníkov ročne
  • 24 0
    hodinový expres servis
Niečo o nás,
aby ste vedeli, komu zverujete svoj bike
1077189156
Bezkonkruenčná rýchlosť, odborný prístup a príjemné prostredie
Rob to čo miluješ a do konca života nebudeš musieť pracovať. A tak sme sa pred 8 rokmi rozhodli premeniť vášeň na živobytie a oddelili sme sa od bratského servisu s-lyze.sk. Našim cieľom je ponúkať rovnako kvalitný a rýchli servis aj pre biky všetkých druhov.

Sme pripravení dať váš bike dokopy expresne, v top kvalite, s odborným prístupom a láskou, akoby to bol náš vlastný. Príďte sa pozrieť, ako fungujeme a otestujte naše schopnosti na svojom biku 🙂